Aprílové setkání modulu B

Za aprílového počasí se uskutečnilo naše čtvrté setkání s vedením škol v Turnově. Krásné slunečné odpoledne prvního dne jsme strávili na přednášce paní Olgy Medllíkové, která nám předávala své bohaté zkušenosti z oblasti "Přesvědčivé jednání a argumentace - konflikt a jeho řešení". Druhá část této přednášky se konala následujcí den dopoledne, kdy již počasí vykazovalo klasicky aprílový charakter s předpovědí celodenního deště. Vzhledem k plánované venkovní aktivitě na odpoledne jsme z tohoto počasí nebyli nijak nadšeni ;-) Naštěstí se nevlídná předpověď nevyplnila a my jsme strávili velmi příjemné odpoledne v lesích v okolí Turnova. Učitelé se naučili další aktivitu, kterou budou moci aplikovat při práci s dětmi či učitelským sborem, a tou byl "lesní golf". Večerni program nám vyplnil pan Honza Vodička přednáškou a několikahodinovou praktickou ukázkou "Aplikace deskových her do školní výuky". Poslední aktivitu - sobotní seminář pana Milana Macka "Legislativní dotazy k personálním otázkám" jsme si užili v teple seminární místnosti, zatímco venku opět vládlo chladné a deštivé aprílové počasí ;-)

 
10. 03. 2014
Nabídka pro školy

Výstupy z projektů Školy v pohybu 1 a 2 jsou nyní k dispozici všem školám v podobě workshopů, seminářů, konzultací a stáží. Celá nabídka, další informace i kontakty jsou pro vás k dispozici v souhrnném letáku zde.

24. 06. 2013
Vlastní hodnocení školy

V červnu se projektové školy věnovaly vlastnímu hodnocení školy. Získané zprávy pomohou školám v plánování dlouhodobých cílů školy i upřesňování filozofie školy tak, aby ji sdíleli a realizovali všichni zaměstnanci školy.