Závěrečné setkání

Na začátku prosince se zástupci širšího vedení zapojených škol měli možnost naposledy, v rámci stávajícího projektu, společně setkat na Malé Skále. Část setkání byla pojata jako "minikonference" projektu Školy v pohybu, na kterou jsme pozvali také externí hosty - zástupce zřizovatelů zapojených škol a vedoucí pracovníky dalších základních škol z Libereckého kraje. Naším záměrem bylo prezentovat aktivní činnost škol v projektu před jejich zřizovateli a zároveň ukázat ostatním školám z Libereckého kraje, čeho zapojené školy během dvou let trvání projektu dosáhly. Po zbytek setkání jsme se věnovali mimojiné plánům, jak školy i po ukončení projetku zůstanou v kontaktu díky připravovanému "klubu ředitelů".

 
10. 03. 2014
Nabídka pro školy

Výstupy z projektů Školy v pohybu 1 a 2 jsou nyní k dispozici všem školám v podobě workshopů, seminářů, konzultací a stáží. Celá nabídka, další informace i kontakty jsou pro vás k dispozici v souhrnném letáku zde.

24. 06. 2013
Vlastní hodnocení školy

V červnu se projektové školy věnovaly vlastnímu hodnocení školy. Získané zprávy pomohou školám v plánování dlouhodobých cílů školy i upřesňování filozofie školy tak, aby ji sdíleli a realizovali všichni zaměstnanci školy.